Ce facem in weekend-ul 9-11 noiembrie? GALERIE VIDEO

Nu stii ce sa faci in weekend? Iti propunem cateva dintre evenimentele care au loc la finalul saptamanii in Bucuresti.

CINEMA

Vineri:

Argo – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Suna Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema, Cinema Patria, The Light Cinema)

Celeste & Jesse Forever: Celeste si Jesse pentru totdeauna – (Cinema City Cotroceni, Cinema Pro, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Dredd – (Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Sun Plaza, Cinema Pro, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Mobieplex Cinema, The Light Cinema, Cinema City Cotroceni).

Sambata:

Looper: Asasin in viitor – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema)

007: Coordonata Skyfall – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Sun Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, Samsung Imax Cotroceni, The Light Cinema)

Hotel Transylvania – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Loading...

Duminica:

Wreck-It Ralph: Ralph Strica-Tot – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Si caii sunt verzi pe pereti – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Movieplex Cinema)

Killer Joe: Joe asasing in timpul liber – (Cinema City Cotroceni, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

TEATRU:

Vineri:

9 grade la Paris – (Teatrul Act)

Cand Isadora dansa – (Teatrul Odeon)

Fermoare, nasturi si capse – (Teatrul in Culise)

Sambata:

Omul de piatra – (Casa Artelor)

Baba care asculta Abba – (Teatrul Metropolis)

Fara cap – (Teatrul de Sufragerie)

OPERA:

Flautul fermecat – Sambata de la ora 11.00 (Opera Nationala)

Rigoletto – Sambata de la ora 19.00 (Opera Nationala)

Furtuna – Sambata de la ora 19.55 (The Light Cinema)

CONCERTE:

Vineri:

– Ovidiu Anton Cover Band – In Club Tribute de la ora 23.00

– Concert Truda in Fire Club, invitati Reborn – In Fire Club de la ora 20.00

– Old Fish Jazz Band – In Godot Cafe-Teatru de la ora 17.00

Sambata:

– Asha – In Music Club de la ora 22.00

– The Amsterdams, Ken Stringfellow, Mary`s Flower Superhead – In Panic Club de la ora 22.00

– Emanuel Mircea Band – In Hard Rock Cafe de la ora 22.30

Duminica:

Psycho symphony, Axial Lead, Apotheosis – In Ageless Club de la ora 20.00

Loading...
spre