Acasă Stirile zilei VIDEO – Messi si Ronaldo FAC SPECTACOL in Barca-Real scor 2 la...

VIDEO – Messi si Ronaldo FAC SPECTACOL in Barca-Real scor 2 la 2

Urmareste-ne pe Facebook pentru cele mai importante stiri

Echipa FC Barcelona a terminat la egalitate, duminica, pe teren propriu, scor 2-2 (1-1), cu formatia Real Madrid, intr-un meci din etapa a VII-a a campionatului spaniol, informeaza Marca. Golurile Barcelonei au fost marcate de Messi, in minutele 31 si 61, in timp ce pentru Real Madrid a inscris Cristiano Ronaldo, in minutele 23 si 66.

FC Barcelona: Valdes – Dani Alves (Montoya ’28), Mascherano, Adriano, Jordi Alba – Xavi, Busquets, Fabregas (Alexis ’62) – Pedro, Messi, Iniesta. Antrenor: Tito Vilanova.

Real Madrid: Casillas – Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo – Khedira, Xabi Alonso – Di Maria (Essien ’87), Ozil (Kaka ’80), Ronaldo – Benzema (Higuain ’62). Antrenor: Jose Mourinho.